فرهنگ واژگان

درآغاز عبارت شامل عبارت عین عبارت

فرهنگ ها

عبارت توضیحات
Packaged Goods

اجناس بسته بندی شده، اجناس/ کالاهای مصرفی

محصولاتی که توسط تولیدکنندگان آن‌ها بسته بندی می‌شوند. این کالاها معمولاً قیمت واحد کمتری دارند، از طریق فروشگاه‌های غذا و دارو توزیع می‌شوند، به میزان زیادی تبلیغ و ترفیع می‌شوند (معمولاً در رسانه‌های جمعی) و دائم خریداری و مصرف می‌گردند. (برای مثال، خمیردندان).

نویسنده: یوتاب
کلیک ها: 299
Packaging

بسته بندی

به طور کلی، بسته بندی به تمام فعالیت‌ها و موارد مرتبط با طراحی و تولید پوشش یا قوطی محصول برای عرضه به عموم اطلاق می شود.

نویسنده: یوتاب
کلیک ها: 315
Packaging Design

طرح بسته بندی

طرح بسته بندی را می توان به چهار روش متفاوت از نظر گذراند: به عنوان وسیله‌ای برای حفاظت از محتویات قوطی؛ به عنوان عاملی در تعیین میزان ارزش محصول؛ به عنوان فضایی خالی برای ترویج و ترفیع ویژگی ها و مزایای محصول و در نهایت به عنوان بخشی از تجربه‌ی محصول.

نویسنده: یوتاب
کلیک ها: 333
Pagerank

رتبه صفحه

پیج رنک یا به اختصار PR رتبه‌ای است که گوگل برای یک سایت بین اعداد ۰ تا ۱۰ در نظر می‌گیرد. هر قدر این عدد نزدیک به ۱۰ باشد نشان دهنده این است که این سایت لینک های ورودی زیادی دارد و سایت های زیادی به این سایت لینک داده‌اند.

نویسنده: یوتاب
کلیک ها: 264
Paid Traffic

ترافیک غیر رایگان

ایجاد ترافیک از طریق پرداخت پول است. اغلب به اشتباه تصور می‌کنند این تبلیغات همان تبلیغات کلیکی است، در صورتی که هر ترافیکی که به واسطه پول ایجاد شده را paid traffic می­ گویند. البته، رایج­ ترین منبع ترافیک غیر رایگان، همان تبلیغات PPC است.

نویسنده: یوتاب
کلیک ها: 265
Panda

پاندا

یکی از الگوریتم‌های شرکت گوگل که در سال 2011 برای رتبه ­بندی صفحات معرفی شده و وب­سایت­ های با کیفیت پایین و محتواهای کپی را شناسایی می‌کند و با آنها مبارزه می‌‌کند.

نویسنده: یوتاب
کلیک ها: 248
Parent Brand

نام تجاری اصلی/ مادر

مهم‌ترین نام تجاری در خانواده‌ی نام تجاری است. نام تجاری مادر، نام بزرگ و جامعی است و وظیفه‌ی تضمین و تصدیق یک یا تعدادی از نام‌های تجاری فرعی را برعهده دارد.

نویسنده: یوتاب
کلیک ها: 307
Parity

برابری، تساوی

برابری وقتی رخ می‌دهد که محصولات یا عملکرد شرکتی نه بهتر و نه بدتر از رقبای آن باشند.

نویسنده: یوتاب
کلیک ها: 318
Passing Off

حمایت از علامت تجاری ثبت نشده

اسم داده شده، به اقدام قانونی اتخاذ شده برای محافظت از «شهرت» علامت تجاری، نام تجاری یا ترکیبی خاص از آن‌ها است.

نویسنده: یوتاب
کلیک ها: 322
Pay For Inclusion

پرداخت برای شامل شدن

Pay For Inclusion یا به طور مخفف PFI به عمل پرداخت هزینه برای شامل کردن یک وب سایت در یک موتور جستجو یا دایرکتوری گفته می شود.

نویسنده: یوتاب
کلیک ها: 285
Penetration

نفوذ

نفوذ غالباً به جای عبارت «نفوذ به بازار» به کار گرفته می‌شود و به میزان خرید فعلی نام تجاری توسط اشخاص یا سازمان‌ها در بازار خاص و یا میزان آگاهی خریداران احتمالی از یک محصول یا خدمت اشاره دارد.

نویسنده: یوتاب
کلیک ها: 294
Penguin

پنگوئن

یکی از الگوریتم­ های شرکت گوگل که در سال 2012 برای شناسایی بک لینک­ های ساختگی معرفی شده است و با وب­سایت­ هایی مبارزه می‌کند که با استفاده از black hat، اقدام به افزایش لینک­ های خود می‌کنند.

نویسنده: یوتاب
کلیک ها: 262
Perception

ادراک

ادراک، روشی است که افراد محرک های اطراف خود را تفسیر می کنند. در واقع برداشتی از واقعیت مبتنی بر عقاید، نیازها، نگرش ها، رخدادها و افراد است و نیز بر رفتارها و اعمال تأثیر می‌گذارد. در زمینه‌ی برندینگ، ادراک می تواند بر تصمیم های خرید اثرگذار باشد.

نویسنده: یوتاب
کلیک ها: 310
Perceptual Mapping

نگاشت/ نقشه برداری ادراکی

فرایند مورد استفاده در تحقیقات بازاریابی برای درک طرز تفکر مشتریان منتخب درباره‌ی محصولات فعلی و آتی؛ چگونگی ادراک آنان از شرکت‌ها، محصولات مختلف و ویژگی‌های نام تجاری و نیز چگونگی رتبه بندي آن‌ها در میان موارد بررسی شده در مقابل رقبا است.

نویسنده: یوتاب
کلیک ها: 323
Perference

برتری / رجحان

هدف اساسی عملیات تبلیغ و ترفیع کسب برتری است؛ جایگاهی که در آن یک نام تجاری نسبت به رقبای خود مطلوب‌تر است. برتری نام تجاری برای مصرف کننده در خرید محصول ضروری است (درست مانند وفاداری به نام تجاری که برای تکرار خرید لازم است).

نویسنده: یوتاب
کلیک ها: 290
Permission Marketing

بازاریابی اجازه/ ارتباط

نوعی از بازاریابی که به مصرف‌کنندگان فرصت دریافت اطلاعات بازاریابی (برای مثال خبرنامه‌ها)، اطلاعات انتشار محصول جدید یا آگهی‌های رویدادهای آتی را می‌دهد.

نویسنده: یوتاب
کلیک ها: 322
Personality

شخصیت

شخصیت نسبت دادن خصوصیات انسانی (به ویژه احساسی یا نگرشی) به نام تجاری است.

نویسنده: یوتاب
کلیک ها: 322
Personalization

شخصی سازی

یکی از مهم‌ترین ترفندها در بازاریابی، استفاده از اطلاعات کاربران برای شخصی‌سازی پیام ­های تبلیغاتی و به خصوص ایمیل‌های ارسالی است. این کار باعث جذب بیشتر و تعامل بهتر مخاطب با تبلیغات می‌شود و بسیاری از شرکت ­ها برای به دست آوردن رضایت مشتریان از این ترفند استفاده می‌کنند.

نویسنده: یوتاب
کلیک ها: 275
PHP

یک زبان برنامه­ نویسی که معمولا برای اجرای محتوای پویا و تعامل با پایگاه داده‌ها مورد استفاده قرار می­ گیرد.

نویسنده: یوتاب
کلیک ها: 264
Pigeon

کبوتر

یکی از الگوریتم­ های گوگل که روی پیدا کردن نتایج مرتبط با کاربری که در گوگل سرچ می­ کند، تمرکز دارد. به عنوان مثال، این الگوریتم کمک می‌کند تا نتایج جستجوی هر کاربر بر اساس موقعیت جغرافیایی کاربر به او نمایش داده شود. این الگوریتم برای کسب و کارهای محلی که دارای وب­سایت با آدرس مشخص در گوگل مپ هستند، بسیار مفید واقع خواهد شد.

نویسنده: یوتاب
کلیک ها: 272
Pigeon

کبوتر

یکی از الگوریتم­ های گوگل که روی پیدا کردن نتایج مرتبط با کاربری که در گوگل سرچ می­ کند، تمرکز دارد. به عنوان مثال، این الگوریتم کمک می‌کند تا نتایج جستجوی هر کاربر بر اساس موقعیت جغرافیایی کاربر به او نمایش داده شود. این الگوریتم برای کسب و کارهای محلی که دارای وب­سایت با آدرس مشخص در گوگل مپ هستند، بسیار مفید واقع خواهد شد.

نویسنده: یوتاب
Pixel Tag

تگ پیکسل

کدی است که قبل از قرارگیری در جایگاه‌های تبلیغاتی آنلاین در آگهی قرار می­ گیرد تا بتوان عملکرد و میزان بازدید آگهی توسط کاربران را رصد کرد. این پیکسل­ ها به برندها کمک می‌کند تا متوجه شوند کدام کاربر تبلیغ را مشاهده کرده و کدام کاربر از وب­سایت بازدید کرده است. 

نویسنده: یوتاب
کلیک ها: 247
Plugin

پلاگین

یک فایل یا قطعه ای کد است که به راحتی نصب می شود تا قابلیت های جدیدی را به وبسایت یا سیستم مدیریت محتوا اضافه کند.

نویسنده: یوتاب
کلیک ها: 245
Point of Purchase (POP)

نقطه/ محل خرید، تبلیغات نقطه‌ی خرید

موارد تبلیغی و ترفیعی که در جایگاه فروش واقع در فروشگاه خرده‌فروشی برای جلب توجه مصرف‌کننده به یک پیشنهاد ویژه قرار داده می‌شوند.

نویسنده: یوتاب
کلیک ها: 333
Point of Sale (POS)

تبلیغات نقطه/ محل فروش

اصطلاحی برای مطالب و اطلاعاتی که برای افزایش فروش و معرفی محصولات (مانند تابلوی اعلانات در بیرون/ تبلیغات محیطی، نمایش در ویترین‌ها، نمونه‌های پیشخوان، قفسه‌های ویترین و کارتون‌های سلف سرویس)طراحی شده است.

نویسنده: یوتاب
کلیک ها: 284
Popunder

آگهی، بنر تبلیغاتی یا یک صفحه از وب­سایت است که به صورت خودکار در زیر صفحه مرورگر فعلی باز می‌شود. این نوع تبلیغات جزء شیوه ­های تبلیغات غیرشفاف محسوب می‌شود. این نوع آگهی­ ها نسبت به پاپ ­آپ­ ها کمتر آزاردهنده هستند.

نویسنده: یوتاب
کلیک ها: 251
Popup

آگهی، بنر، فرم و یا صفحه وب­ سایت است که به صورت خودکار در مرورگر در حال استفاده کاربر باز می‌شود. این صفحات معمولا باعث ناراحتی و مزاحمت کاربر می­ شوند.

نویسنده: یوتاب
کلیک ها: 260
Portal

پرتال

به سرویس وبی گفته می شود که امکانات مختلفی را به منظور تشویق کاربران به انتخاب آن پرتال به عنوان homepage در اختیار آنها قرار می دهد. به عنوان مثال می توان Yahoo یا MSN را نام برد.

نویسنده: یوتاب
کلیک ها: 262
Portfolio

پرتفولیو

به مجموع ساختار نام تجاری یا کل دارایی نام تجاری تحت مالکیت اشاره دارد. اجزای پرتفولیو به شکل مجزا و نیز کلی به قصد انتفاع از تداعی نام های تجاری و ویژگی های متمایز و منحصر به فرد هر نام تجاری مدیریت می شوند.

نویسنده: یوتاب
کلیک ها: 312
Portfolio Analysis

تحلیل پورتفولیو

ابزار برنامه ریزی استراتژیک که به تعیین استراتژی بازاریابی کمک می کند و میزان رشد محصول و سهم نسبی بازار را ارزیابی می نماید.

نویسنده: یوتاب
کلیک ها: 279
Portfolio Management

مدیریت پورتفولیو

فرایند کسب و کاری (مبتنی بر تحلیل پرتفولیو) که از رهگذر آن یک مؤسسه‌ی تجاری درباره‌ی ترکیب محصولات و خدمات خود، فراه نیروی کاری مورد نیازش و چگونگی تخصیص بودجه‌ی بازاریابی تصمیم می گیرد. در مبحث برندینگ، منظور از آن، مدیریت کلی همه‌ی نام‌های تجاری پرتفولیوی یک مالک است.

نویسنده: یوتاب
کلیک ها: 321
Positioning

موقعیت گذاری، تثبیت موقعیت

موقعیت متمایزی که نام تجاری در محیط رقابتی خود برای تضمین شناخته شدن نام تجاری توسط افراد، از دیگر نام های تجاری موجود در بازار هدف خود اتخاذ می کند.

نویسنده: یوتاب
کلیک ها: 301
Positioning Statement

بیانیه‌ی تثبیت موقعیت / موقعیت گذاری

بیانیه‌ی تثبیت موقعیت، شرح استراتژی تثبیت موقعیت است. این بیانیه می تواند مجموعه‌ای از کلمات یا تصاویر الهامی، متقاعدکننده و قوی را در بر گیرد که درک مشترکی ایجاد می نماید و عقاید و اقدام ها را همسو می کند. همچنین خط مشی تمام ارتباطات نام تجاری می شود.

نویسنده: یوتاب
کلیک ها: 299
Power Branding

برندینگ قدرت/ اقتدار؛ برندینگ مجزا

استراتژی‌ای که هر محصول شرکت، اسم تجاری خاص خود را دارد که به طور مستقل و بدون حمایت نام تجاری شرکت یا دیگر نام های تجاری محصول فعالیت می کند.

نویسنده: یوتاب
کلیک ها: 309
PPA

پرداخت به ازای عمل

PPA یا Pay Per Action بسیار مشابه PPC است به جز اینکه ناشران زمانی پول را دریافت می کنند که کلیک منجر به انجام کامل یک اقدام مانند خرید محصول یا عضویت در خبرنامه گردد.

نویسنده: یوتاب
کلیک ها: 293
PPC

پرداخت به ازای هر کلیک

PPC یا Pay Per Click یک مدل تبلیغاتی آنلاین است که تبلیغ ­دهندگان باید به ازای هر کلیک بر روی لینک تبلیغاتی مقداری پول بپردازند. این مدل اغلب در موتورهای جستجو، بازاریابی در شبکه‌های اجتماعی و بازاریابی درون اپلیکیشن به کار می‌رود.

نویسنده: یوتاب
کلیک ها: 248
Predictive Analytics

کارهایی مانند بهینه‌سازی زمان ارسال، انجام آزمون A/B و ارسال کمپین بهینه ­تر به سایر مخاطبان، امکان استفاده از اطلاعات کاربری موجود برای ایجاد شخصی­ سازی بهتر و کمپین‌های موفق در آینده را می‌دهد. این گونه آنالیزها باعث افزایش تجربه و عملکرد بهتر در آینده می ­شود.

نویسنده: یوتاب
کلیک ها: 233
Premium

برتری در قیمت، اضافه ی ارزش

در برندینگ. این اصطلاح به تفاوت قیمت دریافتی یک مالک نام تجاری در مقابل پیشنهادهای مشابه اشاره دارد. یک نام تجاری قوی می تواند درآمد بیشتری مبتنی بر ادراک از کیفیت منحصر به فرد بودن و دیگر تداعی هایش کسب کند.

نویسنده: یوتاب
کلیک ها: 303
Prescreen

پیش غربالگری

پیش غربالگری ریسک تلف کردن وقت و پول را برای ارزیابی اسامی‌ای که آشکارا غیرقابل استفاده هستند، کاهش می‌دهد.

نویسنده: یوتاب
کلیک ها: 305
Primary and Secondary Colors

رنگ های اولیه و ثانویه

رنگ های اولیه ی نام تجاری به رنگ هایی اشاره دارد که نام تجاری شرکت همیشه در آن ظاهر می شود؛ برای مثال رنگ های قرمز و زرد مک دونالدز. رنگ‌های ثانویه رنگ‌هایی هستند که برای تکمیل رنگ‌های اولیه انتخاب می شوند و تنوع و عمق را به هویت می افزایند.

نویسنده: یوتاب
کلیک ها: 291
Private Lable Brands

نام های تجاری با برچسب خصوصی، نام های تجاری خصوصی

نام های تجاری (یا خدمات) خصوصی معمولاً توسط یک شرکت تولید می شوند و تحت اسم شرکت دیگری به فروش می روند. این نام ها اکثر اوقات گزینه های ارزان قیمت تری نسبت به نام‌های تجاری منطقه‌ای، ملی با بین المللی هستند.

نویسنده: یوتاب
کلیک ها: 286
Private Marketplace

یک نوع مزایده خاص است که به صورت دعوتی انجام می‌شود. ناشر، ظرفیت ­های تبلیغاتی خود را تنها برای برندهای خاص باز می‌گذارند تا آنها از طریق سیستم RTB، جایگاه ­های تبلیغاتی را بخرند. این خرید و فروش با مدل programmatic Direct متفاوت است، زیرا همچنان بر اساس سیستم مزایده ­ای عمل می­ کند.

نویسنده: یوتاب
کلیک ها: 255
Probabilistic

داده های احتمالی

داده ­های احتمالی که برای شناسایی کاربران، شناسایی موقعیت جغرافیایی آن­ها، نوع دستگاه مورد استفاده آنها و ... مورد استفاده قرار می ­گیرد، اما اطمینان 100 درصدی وجود ندارد. مسلما دقت این داده‌ها کمتر از داده‌های قطعی است. بر اساس نظر کارشناسان، ترکیب دو داده احتمالاتی، منجر به کسب نتیجه نسبتا دقیق ­تری می‌شود.

نویسنده: یوتاب
کلیک ها: 270
Product

محصول

محصول ترکیبی از ویژگی‌های کارکردی، روانی و برطرف‌کننده‌ی نیاز است که فروشنده به خریدار عرضه می‌کند. این ویژگی‌ها می‌توانند شامل اجناس، خدمات، ایده‌ها، مکان‌ها و سازمان‌ها شوند. محصول مشهود و فیزیکی است؛ در حالی که خدمت این گونه نیست.

نویسنده: یوتاب
کلیک ها: 290
Product Differentiation

تمایز محصول

استراتژی‌ای که از نوآوری‌های طراحی، بسته بندی، تبلیغات و موقعیت‌گذاری برای ایجاد تمایز آشکار بین محصولات قابل کاربرد در همان بخش بازار استفاده می‌کند.

نویسنده: یوتاب
کلیک ها: 281
Product life Cycle

چرخه‌ی عمر محصول

چرخه‌ی عمر محصول مفهومی است که اظهار می‌کند بین عمر محصول و عمر بشر شباهت وجود دارد.

نویسنده: یوتاب
کلیک ها: 305
Product Placement

جاگذاری محصولات، تبلیغات ساختگی محصول

شکلی از تبلیغ و ترفیع که از شخصیت‌های نمایشی، فیلم‌ها، مجموعه‌های تلویزیونی، موزیک ویدئوها، بازی‌های ویدئویی یا کتاب‌ها در تبلیغ تجاری یک محصول واقعی استفاده می‌شود.

نویسنده: یوتاب
کلیک ها: 293
Product Profilferation

گسترش/ تکثیر/ افزایش ناگهانی محصولات

اتهامی است که گاهی اوقات به شرکت‌ها برای بازاریابی محصولات انبوه جدیدشان وارد می‌شود و در نتیجه‌ی این اقدام منابع اقتصادی به هدر می‌روند، مصرف کننده گیج می‌شود و اشتباه‌هایی در خرید محصول صورت می‌گیرد.

نویسنده: یوتاب
کلیک ها: 297
Product/ Market Expansion Matrix

ماتریکس توسعه‌ی بازار/محصول

این ماتریکس توسط ایگو انسف، استاد برجسته‌ی مدیریت استراتژیگ طراحی شد و ادعا دارد که کسب و کارها باید در تفکر استراتژیک خود بر سه جزء مهم تمرکز کنند: تعریف اهداف اصلی خود؛ عدم ضرورت یا ضرورت تنوع گرایی در رشد و در چه حوزه‌هایی و در نهایت چگونگی برقراری و نفوذ موقعیت جاری آن‌ها.

نویسنده: یوتاب
کلیک ها: 312
Programmatic Direct

زمانی است که یک ناشر، ظرفیت ­های تبلیغاتی خود را به صورت مستقیم و به یک قیمت مشخص به تبلیغ­ دهنده می‌فروشد و به صورت مزایده‌ای نیست. به این معامله‌ها، Programmatic guaranteed نیز گفته می­ شود. این مدل خرید و فروش تبلیغات، به تبلیغ ­دهنده این اطمینان را می ­دهد که تبلیغاتش در چه کانال­ هایی نمایش داده می­ شود و قیمت ثابت است.

نویسنده: یوتاب
کلیک ها: 262
Promiscuity

بی قیدی/ عدم وفاداری به نام تجاری

زمانی که مصرف کنندگان با تغییر حمایت خود از یک نام تجاری به نام تجاری رقیب، عدم وفاداری خود را به یک نام تجاری نشان می‌دهند.

 

 

نویسنده: یوتاب
کلیک ها: 275
Promise

قول

قول نام تجاری، ماهیت روابط متقابل بین نام تجاری و مخاطبش را بیان می کند.

نویسنده: یوتاب
کلیک ها: 294
Promotion

ترفيع، تبلیغ و ارتقای فروش

هر تکنیکی که به طور متقاعد کننده و ترغیبی اطلاعات مطلوب درباره‌ی محصول فروشنده را به خریداران احتمالی از طریق طیف وسیع رسانه های جمعی شامل تبلیغات، فروش شخصی، ترفيع فروش، روابط عمومی و غیره . ابلاغ کند.

نویسنده: یوتاب
کلیک ها: 305
Proof Points

نقاط گواه/ اثبات/ محک؛ نقاط راستین نما

حوزه‌هایی که مشتری با نام تجاری تماس یا تعامل دارد. گاهی اوقات به عنوان لحظات راست‌نمایی از آن یاد می‌شود.

 

نویسنده: یوتاب
کلیک ها: 278
Proprietary Method

متد انحصاری

عبارتی برای فروش است که غالبا توسط سرویس دهندگان سئو استفاده می شود. بدین معنی که آنها می توانند با روشی منحصربفرد به "10 رتبه برتر" در لیست موتورهای جستجو دست یابند.

نویسنده: یوتاب
کلیک ها: 279
Prototype

نمونه‌ی اولیه

نمونه‌ی اولیه، یکی از مراحل مهم و آغازین در توسعه‌ی محصول جدید است که در واقع اولین مدل کاربردی (در مورد خدمت جدید، یک تفسیر و طرح تفصیلی) است.

نویسنده: یوتاب
کلیک ها: 317
Proxy

پروکسی

پروکسی ­ها این امکان را در اختیار کاربران قرار می­ دهند تا آدرس IP خود را پنهان کنند و طوری به نظر برسد که کاربر در حال استفاده از کامپیوتر دیگری در موقعیت جغرافیایی دیگری است.

نویسنده: یوتاب
کلیک ها: 255
Psychographic Segmentation

بخش بندی نمودار روانی

بازار را به بخش های مجزایی مبتنی بر تحلیل نمودار روانی تقسیم می کند. تکنیکی که اطلاعات مقدماتی را درباره‌ی چگونگی زندگی افراد، عوامل جالب توجه و مورد علاقه و غیر مورد علاقه‌ی آنان به دست می آورد.

نویسنده: یوتاب
کلیک ها: 302
Public Relations

روابط عمومی

به بیان ساده، روابط عمومی فعالیتی به منظور ایجاد روابط بین هر نوع سازمان و مخاطبان هدف آن است.

نویسنده: یوتاب
کلیک ها: 310
Publicity

تبلیغ شهرت، عمومیت

تبلیغ شهرت، اطلاعات قابل انتشار و دارای ارزش خبری درباره‌ی یک شخص، گروه، رویداد یا محصول توزیع شده از طریق رسانه‌های ارتباطی و به قصد جلب توجه عموم است.

نویسنده: یوتاب
کلیک ها: 277
Pure Competition

رقابت سالم و کامل

یک موقعیت بازاریابی که در آن نمی‌توان بین تعداد زیادی از محصولات رقابتی فرق گذاشت.

نویسنده: یوتاب
کلیک ها: 284
Push Notification

یک پیام مختصر و قابل توجه است که مستقیما بر روی صفحه نمایشگر دستگاه مورد استفاده نظیر موبایل، تبلت، کامپیوتر و ... ارسال می‌شود، حتی اگر کاربران در حال استفاده از دستگاه نباشند و اپلیکیشن و وب­سایت در صفحه نمایشگر باز نباشد.

نویسنده: یوتاب
کلیک ها: 285
Pyramid

هرم نام تجاری

اصطلاح هرم نام تجاری که توسط مؤلف و استاد دانشگاه، لسلی دی چرناتری، توسعه یافته است، شامل صفات، مزایا، پاداش‌های احساسی، ارزش‌ها و ویژگی‌های شخصیتی می‌باشد.

نویسنده: یوتاب
کلیک ها: 296

یوتاب اینجاست

 تهران، خ مطهری، بعد از تقاطع سهروردی، پ32، ط3، واحد16

تلفن

          021-88458845

شبکه های اجتماعی

           09128845912

خطا نکنید! مشاوره بگیرید!

یوتاب

در شرکت تبلیغاتی و توسعه کسب و کار یوتاب شما به دانش و آگاهی لازم جهت اخذ بهترین تصمیم رهنمون می شوید.