مشاوره برندینگ شخصی

مشاوره برندینگ شخصی

 

تفاوتی نمی کند که شما مدیر یک کارخانه باشید ، بازیگر سینما و تلویزیون باشید، نقاش باشید، خواننده باشید، یک بازیگر تازه کار تئاتر هستید یا یک هنرمند گمنام ولی مستعد و جویای نام و نشان همه این افراد به مشاوره برندینگ شخصی نیاز دارند.

فرض کنید یک سلبریتی مشهور درگیر یک ماجرای حقوقی یا قانونی گشته و هم اینک قصد انتشار یک پست در شبکه های اجتماعی حول این موضوع را دارد، چه باید بگوید تا برند شخصی او و اعتبار و ارزش برند شخصی اش آسیب وارد نیاید؟

مشاوره برندینگ شخصی یوتاب (Personal Branding)  کمک می کند تا شما بهترین تصمیم را بگیرید ...

چند تا سوال:

1- برندینگ شخصی را کی، کجا و چگونه باید شروع کرد؟

2- نقطه تماس برند شما و علایق مخاطب شما با علایق شخصیتان چیست؟ بازیگران سینما، هنرمندان، سلبریتی ها، ورزشکاران و ... توجه داشته باشند.

3- ضرورت و کارآیی برند شخصی در یک  کسب و کار  چیست و چگونه خلق می شود؟

4- من یک بازیگر جوان هستم، من یک مدیر موفق هستم، برای برندینگ شخصی چه کاری را باید انجام دهم؟

5- در مواقع بحرانی چگونه می توانم بهترین تصمیم را بگیرم تا برند شخصی ام آسیبی نبیند؟

6- صفحات شخصی خود در شبکه های اجتماعی را چگونه مدیریت کنم و چه محتوایی در آن ها منتشر کنم که برند شخصی ام آسیب نبیند؟

7- چگونه می توانم از فالوورهای صفحات اجتماعی خود در آمد کسب کنم؟

8- چگونه می توانم از برند شخصی خود درآمد کسب کنم؟

9- چگونه می توانم مدیریت محتوای منتشرشده توسط خود یا دیگران را کنترل و مدیریت کنم؟

 

مشاوره برندینگ یوتاب پاسخ سوالاتتان را می دهد.


برندینگ شخصی بازیگران و سلبریتی ها

برندینگ شخصی هنرمندان

برندینگ شخصی مدیران

برندینگ شخصی سیاستمداران

برندینگ نخبه های علمی

و ...

 برندینگ شخصی یا ساخت برند شخصی برای همه افراد اهمیت ویژه ای دارد؛ چرا که در حقیقت این افراد هستند که به ارتباطات کاری، شخصی و تجاری ارزش میبخشند. برند شخصی شما تصویری از ترکیب مهارت ها، توانایی ها و تجربه های شما در ذهن مخاطبان می باشد.
یک برندینگ شخصی قوی و موثر، شما را از سایر افراد فعال در حوزه تخصصی شما متمایز کرده و فرصت های بهتری را برایتان ایجاد خواهد کرد.

 

همانطور که یک کسب و کار برای خود چشم انداز و بیانیه ماموریت تعریف می کند، ساخت برند شخصی نیز به طور مشابه با ایجاد یک چشم انداز شخصی آغاز می شود؛ چشم اندازی طولانی مدت که جایگاه شما را در 10 یا 20 سال آینده مشخص می کند. ایجاد این چشم انداز برای آینده و اجرای آن منجر به یافتن شغل یا پروژه بهتر، کسب اعتبار بالاتر و مخاطبان و طرفداران موثرتر، پیدا کردن مشتریانی وفادارتر، ساخت ارتباطاتی قوی تر و ... می شود.

چنانچه شما به عنوان صاحب کسب و کار، مدیر، پزشک، ورزشکار، هنرمند و ... کنترلی بر برندینگ شخصی خود نداشته باشید، علاوه بر از دست دادن فرصت های فراوان و مخاطبان هدف، اجازه خواهید داد که دیگران بتوانند نگرش دنیای بیرونی نسبت به شما را کنترل کنند.

توجه داشته باشید که موقعیت های فردی، شغلی و اجتماعی افراد با یکدیگر متفاوت است و برندینگ برای هر شخص باید متناسب با کاراکتر، توانایی ها و اهداف او صورت بگیرد. ما در یوتاب در پروسه ساخت برند شخصی شما از ابزارها و منابعی استفاده خواهیم کرد که مخاطبان هدف شما را به درستی شناسایی کرده و مطلوب ترین تاثیر را بر روی افرادی که خواهان استفاده از خدمات شما هستند، داشته باشد.

مشاوره برندینگ شخصی یوتاب کمک می کند تا در طراحی و ساخت برند شخصی خود خطا نکنید، یادتان باشد خطا در برندینگ شخصی، به معنای از دست دادن فرصتهای بی نهایت ارزشمند در آینده است.

 

لطفا خطا نکنید! مشاوره بگیرید. 88458845-021

یوتاب اینجاست

 تهران، خ مطهری، بعد از تقاطع سهروردی، پ32، ط3، واحد16

تلفن

          021-88458845

شبکه های اجتماعی

           09128845912

خطا نکنید! مشاوره بگیرید!

یوتاب

در شرکت تبلیغاتی و توسعه کسب و کار یوتاب شما به دانش و آگاهی لازم جهت اخذ بهترین تصمیم رهنمون می شوید.