مشاوره برندینگ شخصی

مشاوره برندینگ شخصی

بیشتر افراد برندها را مختص کمپانی ها و محصولات می دانند و برندینگ در سطح تجاری امری رایج است. اما امروزه اشخاص نیز می توانند صاحب برند شخصی خود باشند و ساخت برند شخصی برای همه افراد اهمیت ویژه ای دارد؛ چرا که در حقیقت این افراد هستند که به ارتباطات کاری و تجاری ارزش می بخشند. برند شخصی شما ترکیب منحصربفردی از مهارت ها، توانایی ها و تجربه های شماست. یک برندینگ شخصی قوی و موثر، شما را از سایر افراد فعال در حوزه تخصصی شما متمایز کرده و فرصت های بهتری را برایتان ایجاد خواهد کرد.

همانطور که یک کسب و کار برای خود چشم انداز و بیانیه ماموریت تعریف می کند، ساخت برند شخصی نیز به طور مشابه با ایجاد یک چشم انداز شخصی آغاز می شود؛ چشم اندازی طولانی مدت که جایگاه شما را در 10 یا 20 سال آینده مشخص می کند. ایجاد این چشم انداز برای آینده و اجرای آن منجر به یافتن شغل بهتر، کسب اعتبار بالاتر، پیدا کردن مشتریانی وفادارتر، ساخت ارتباطاتی قوی تر و ... می شود.

چنانچه شما به عنوان صاحب کسب و کار، مدیر، پزشک، ورزشکار، هنرمند و ... کنترلی بر برندینگ شخصی خود نداشته باشید، علاوه بر از دست دادن فرصت های فراوان و مخاطبان هدف، اجازه خواهید داد که دیگران بتوانند نگرش دنیای بیرونی نسبت به شما را کنترل کنند.

توجه داشته باشید که موقعیت های فردی، شغلی و اجتماعی افراد با یکدیگر متفاوت است و برندینگ برای هر شخص باید متناسب با کاراکتر، توانایی ها و اهداف او صورت بگیرد. ما در یوتاب در پروسه ساخت برند شخصی شما از ابزارها و منابعی استفاده خواهیم کرد که مخاطبان هدف شما را به درستی شناسایی کرده و مطلوب ترین تاثیر را بر روی افرادی که خواهان استفاده از خدمات شما هستند، داشته باشد.

یوتاب

شرکت یوتاب ..............

خدمات یوتاب

ارتباط با یوتاب

تماس با ما

اینستاگرام

 

خطا نکنید ! مشاوره بگیرید !

یوتاب اینجاست

تهران، خ مطهری، بعد از تقاطع سهروردی، پ32، ط3، واحد16

تلفن: 88458845-021