ویدیو مارکتینگ

 

کتاب ویدیو مارکتینگ ابزاری جذاب و کار آمد برای توسعه کسب و کار است که توسط احسان نظری نوشته شده است. با مطالعه این کتاب هر کسی قدرت نهفته در تولید محتوای ویدیویی را برای بهبود چشمگیر کسب و کار خواهد شناخت. کتاب ویدیو مارکتینگ (Video marketing) روال تولید ویدیو های موثر برای ایجاد منفعت در کسب و کار را شرح می دهد و تبیین کننده راهکار های علمی ورود به دنیای بزرگ ویدیو مارکتینگ است. این کتاب اثری برای موفقیت در کسب و کار است.

در بخشی از کتاب ویدیو مارکتینگ می خوانیم:

ایده پرداز باید یک فکر را شسته و رفته به دست مجری کار بسپارد حتی اگر بتواند اتودی از نوع نگاه و زاویه دید خودش به مجری کار بدهد، بسیار مثبت خواهد بود. البته در ایران متاسفانه بیشتر شرکت ها ایده ها را اکثرا خود طراح اجرا می کند، مثل خیلی از شرکت هایی که کار حرفه ای می کنند اما بخشی به نام ایده پردازی ندارند. ضرر تخصصی نشدن این موضوع، آن است که بسیار پیش می آید یک طراح، ایده ای قوی در ذهن داشته باشد، اما به دلیل عدم مهارت در اجرا؛ آن ایده به صورت یک کار ضعیف و پیش پا افتاده نمایان شود. با تمام اوصاف باید گفت: ایده پرداز یا مدیر خلاقیت یک ویدیو موطف است از ابتدا تا انتهای اجرای کار بر کل روند نظارت کامل داشته باشد. به هر حال برای یک «ایده ویدیویی تبلیغاتی» باید کار کامل و بی عیب و نقصی به مشتری تحویل داده شود و بهتر است ایده پرداز تا آخرین لحظه و در کنار تیم تولید ویدیو بر جریان امور نظارت داشته باشد تا ایده خوبش به خاطر اجرای ضعیف از بین نرود. در این مرحله نوع تعامل مدیر خلاقیت با نویسنده تبیلغ ویدیویی از اهمیت بسیاری برخوردار است چرا که کار گروهی دو نفره ما بین ایده پرداز و مدیر خلاقیت می تواند خروجی قدرتمندی را به دست کارگردان برای اجرا بسپارد. البته گاهی نیز یک ایده معمولی می تواند با یک اجرای قوی، ایده ای بسیار عالی جلوه کند اما به هر حال خلاقیت بیشتر در ویدیو، برقراری ارتباط با مخاطبان را به شدت آسان تر می کند. حتما شما می دانید به جز بخش اجرا که ممکن است به ایده لطمه وارد کند، بخش مهم تری به نام سفارش دهنده وجود دارد که در بعضی مواقع با اعمال نظر های بیجا و غیرکارشناسانه، مسیر و روند ایده و ایده پردازی را کاملا ویران می کند.

 

عنوان کتاب: ویدیو مارکتینگ

نویسنده: احسان نظری

انتشارات: آتی نگر

سال انتشار:1395

خواندن 565 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
یوتاب

 مشاوره در حوزه های  تبلیغات ، توسعه و راه اندازی کسب و کار ، چالشهای مدیریتی ، تولید محتوا ، بازاریابی سیاسی ، دیجیتال مارکتینگ ، سئو ، طراحی سایت ، برندینگ شخصی عمده خدمات یوتاب را شامل میشود . تلفن : 88458845-021 - همراه : 09128845912

وبگاه: www.utab.ir

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

یوتاب اینجاست

 تهران، خ مطهری، بعد از تقاطع سهروردی، پ32، ط3، واحد16

تلفن

          021-88458845

شبکه های اجتماعی

           09128845912

خطا نکنید! مشاوره بگیرید!

یوتاب

در شرکت تبلیغاتی و توسعه کسب و کار یوتاب شما به دانش و آگاهی لازم جهت اخذ بهترین تصمیم رهنمون می شوید.