بازاریابی دیجیتال

 

بازاریابی دیجیتال به قلم متینه مقدم نگاشته شده است. نویسنده به بازاریابی دیجیتال به عنوان صنعتی آنی و نامنظم می نگرد که به سرعت در حال تغییر، توسعه و پیشرفت است. این نوع بازاریابی، با توجه به شرایط حاضر، یکی از بهترین روش های بازاریابی در جهان شناخته شده است. در کشور ما بازاریابی دیجیتال را غالبا شرکت های خدماتی و تولیدی انجام می دهند به همین دلیل این کتاب برای همه یشرکت ها و تولیدکنندگان موثر هست و آنها از این طریق می توانند نحوه عملکرد بازاریابی دیجیتال و اثرات مربوط به آن را در حوزه کاری خود مورد ارزیابی قرار دهند.

نویسنده بازاریابی دیجیتال را شاخه ای از بازاریابی الکترونیکی می داند که با راهکارهایی از قبیل: سئو و بهینه سازی سایت، بازاریابی ایمیلی، بازاریابی در شبکه های اجتماعی، بازاریابی محتوا و یا بازاریابی موبایلی در راستای استراتژی افراد حرکت می کند.

کتاب بازاریابی دیجیتال شامل 5 فصل؛ آشنایی با مفهوم بازاریابی، روش ها و ابزار های بازاریابی دیجیتال، نقش بازاریابی دیجیتال در بهره وری سرمایه گذاری، بازاریابی اینترنتی را باید از کجا شروع کنیم و تبلیغات می باشد.

 

عنوان کتاب: بازاریابی دیجیتال

نویسنده: متینه مقدم

انتشارات: طاهریان

سال انتشار: 1394

خواندن 506 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
یوتاب

 مشاوره در حوزه های  تبلیغات ، توسعه و راه اندازی کسب و کار ، چالشهای مدیریتی ، تولید محتوا ، بازاریابی سیاسی ، دیجیتال مارکتینگ ، سئو ، طراحی سایت ، برندینگ شخصی عمده خدمات یوتاب را شامل میشود . تلفن : 88458845-021 - همراه : 09128845912

وبگاه: www.utab.ir
محتوای بیشتر در این بخش: « فروش موفق برندسازی عصب پایه »

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

یوتاب اینجاست

 تهران، خ مطهری، بعد از تقاطع سهروردی، پ32، ط3، واحد16

تلفن

          021-88458845

شبکه های اجتماعی

           09128845912

خطا نکنید! مشاوره بگیرید!

یوتاب

در شرکت تبلیغاتی و توسعه کسب و کار یوتاب شما به دانش و آگاهی لازم جهت اخذ بهترین تصمیم رهنمون می شوید.