انفجار با دست خالی

 

کتاب انفجار با دست خالی یک دستور العمل جامع و متفاوتی است که ویژگی های یک کسب و کار موفق را به روش کمپین تبلیغاتی نشان می دهد. در این کتاب هشت اصل حیاتی موفقیت و نحوه دستیابی به آن ها دقیقا توضیح داده شده است و به جای پرداختن به تئوری های تکراری به گام های عملی مطابق با بازار ایران اشاره شده که می توانید سریعا مورد استفاده قرار دهید. در پایان این کتاب مخاطب می تواند با ایجاد و مدیریت یک کمپین تبلیغاتی آنلاین و پایدار کسب و کار خود را متحول کند.

راهنمای استفاده از کتاب

در هنگام مطالعه کتاب سعی کنید ترتیب فصل ها را رعایت نمایید یعنی ابتدا مطابق دستور العمل فصل اول در پی طراحی استراتژی خود باشید و سپس با تکنیک های فصل های بعدی برنامه کمپین خود  را به طور کامل برنامه ریزی نمایید. در پایان فصل های این کتاب یک پیوست محرمانه بسیار مهم و کاربردی قرار داده شده است، توصیه می کنیم قبل از مطالعه دقیق سایر فصل ها سراغ پیوست محرمانه نروید. این کتاب مجموعه ای از روش ها و تکنیک های پیوسته، ساده، عملی و قدرتمند را در اختیار شما قرار می دهد که می توانید در هر بازاری کسب و کار فوق العاده ای بسازید.

 

عنوان: انفجار با دست خالی

نویسنده: عماد گوگانی

سال انتشار: 1394

خواندن 700 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
یوتاب

 مشاوره در حوزه های  تبلیغات ، توسعه و راه اندازی کسب و کار ، چالشهای مدیریتی ، تولید محتوا ، بازاریابی سیاسی ، دیجیتال مارکتینگ ، سئو ، طراحی سایت ، برندینگ شخصی عمده خدمات یوتاب را شامل میشود . تلفن : 88458845-021 - همراه : 09128845912

وبگاه: www.utab.ir

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

یوتاب اینجاست

 تهران، خ مطهری، بعد از تقاطع سهروردی، پ32، ط3، واحد16

تلفن

          021-88458845

شبکه های اجتماعی

           09128845912

خطا نکنید! مشاوره بگیرید!

یوتاب

در شرکت تبلیغاتی و توسعه کسب و کار یوتاب شما به دانش و آگاهی لازم جهت اخذ بهترین تصمیم رهنمون می شوید.