فرهنگ واژگان

درآغاز عبارت شامل عبارت عین عبارت

فرهنگ ها

عبارت توضیحات
Walled Garden

باغ محصور

به مجموعه ای از صفحات گفته می شود که به یکدیگر لینک می دهند اما توسط دیگر صفحات به آنها لینک داده نشده است. چنین صفحاتی معمولا رنک پایینی دارند.

نویسنده: یوتاب
کلیک ها: 282
wear out

عدم اثربخشی تبلیغات، کهنگی و فرسودگی تبلیغات

رسیدن به نقطه‌ای که عملیات تبلیغی اثربخشی خود را به سبب نمایش پی در پی یا عدم برآورده شدن خواسته‌ها و نیازهای مخاطب توسط قول داده شده در ارتباطات از دست می‌دهد.

نویسنده: یوتاب
کلیک ها: 324
Web 2.0

وب 2.0

طراحی و معماری وب 2.0 بر پایه مشارکت ها، همکاری ها، و تعاملات (interactions) انسان ها، ماشین ها، نرم افزار، و عامل های هوشمند با یکدیگر استوار است.

نویسنده: یوتاب
کلیک ها: 284
Web Hosting

میزبانی وب­

سرویسی است که میزبانی وب­سایت را به منظور دسترسی تمامی کاربران در سراسر جهان، بر عهده دارد.

نویسنده: یوتاب
کلیک ها: 279
Web Messages

نوعی ارتباط با مشتری است که امکان دستیابی به افراد از طریق مرورگر اینترنتی را فراهم می­ کند، چه در دسکتاپ و چه در تلفن همراه.

نویسنده: یوتاب
کلیک ها: 246
Webinar

وبینار

یک سمینار آنلاین است که به منظور آموزش و اطلاع ­رسانی در وب ­سایت­ ها برگزار می­ شود و به مخاطبانی ارائه می­ شود که برای دیدن ویبنار ثبت ­نام کرده ­اند.

نویسنده: یوتاب
کلیک ها: 291
Webmaster

وب مستر

به صاحب یک وب­ سایت، وب­ مستر می­ گویند.

نویسنده: یوتاب
کلیک ها: 274
Webmaster Tools

ابزارهای وب مستر

ابزار رایگان Google webmaster و Bing webmaster که اطلاعات اضافه ­تری مانند موقعیت وب­سایت در موتورهای جستجو برای سرچ ­های مختلف کاربران را در اختیار صاحبان وب­سایت قرار می­دهد. Google Search Console، ابزار وب­مستر گوگل است که به صورت رایگان در اختیار صاحبان وب­سایت قرار می ­گیرد و با آنالیتیکس تفاوت دارد.

نویسنده: یوتاب
کلیک ها: 293
Website

وب سایت

یک وب­سایت مجموعه ­ای از صفحات وب مرتبط به یکدیگر است که اطلاعاتی را ایجاد و ذخیره ­سازی می­ کند. وب­سایت­ ها معمولا دارای یک صفحه اصلی هستند و توسط یک فرد، گروه یا سازمان اداره می ­شوند. امروزه هر کسب و کار موفقی باید یک وب­سایت پویا برای جذب بازدیدکنندگان، تولید lead و در نهایت تبدیل آن­ها به مشتری داشته باشد.

نویسنده: یوتاب
کلیک ها: 330
White Hat

کلاه سفید

به روش های سئویی گفته می شود که مطابق با اصول و قوانین موتورهای جستجو می باشند. این روش ها، نقطه مقابل تکنیک های کلاه سیاه هستند که در آن، هدف فریب موتور جستجو و افزایش رتبه سایت از روش های غیرقانونی است.

نویسنده: یوتاب
کلیک ها: 275
Widget

ویجت

به Gizmo رجوع شود.

نویسنده: یوتاب
کلیک ها: 296
Word-of-Mouth

بازاریابی دهان به دهان

Word-of-Mouth یا WOM یکی از مدل­ های بازاریابی ویروسی است که در آن، مخاطبان یک محصول/ خدمات آن را به دیگران معرفی می­ کنند. بازاریابی با استفاده از شیوه WOM در ظاهر رایگان است، اما نیازمند صرف زمان بسیار زیاد و خلق ارزش واقعی برای کاربران است.

نویسنده: یوتاب
کلیک ها: 284
Wordmark

علامت / نشان کلمه

روشی که شما یک اسم منحصربه فرد و قابل تملیک را می‌نویسید. همچنین به حروف چاپی آرم (لوگوتایپ) اشاره دارد که به نوعی شامل یک یا تعداد بیشتری از خصوصیات منحصربه فرد، مانند اندازه و نوع حروف، نماد یا وسیله‌ی گرافیکی متناسب با مشتری می‌شود.

نویسنده: یوتاب
کلیک ها: 309
WordPress

وردپرس

یکی از محبوب­ ترین سیستم­ های مدیریت محتوا است که بسیاری از وب­ سایت­ ها از آن برای انتشار و مدیریت محتوای خود استفاده ­می­ کنند.

نویسنده: یوتاب
کلیک ها: 287

یوتاب اینجاست

 تهران، خ مطهری، بعد از تقاطع سهروردی، پ32، ط3، واحد16

تلفن

          021-88458845

شبکه های اجتماعی

           09128845912

خطا نکنید! مشاوره بگیرید!

یوتاب

در شرکت تبلیغاتی و توسعه کسب و کار یوتاب شما به دانش و آگاهی لازم جهت اخذ بهترین تصمیم رهنمون می شوید.