فرهنگ واژگان

درآغاز عبارت شامل عبارت عین عبارت

فرهنگ ها

عبارت توضیحات
Unique Visitors/Users

کاربران منحصر به فرد

یکی از معیارهای مرتبط با آنالیتیکس وب­سایت است که بیان­ کننده تعداد افرادی است که از وب­سایت بازدید می­کنند. هر فردی یک آدرس IP دارد که می­ توان unique visitor را از طریق آن دنبال کرد. به عنوان مثال، اگر فردی چند بار از یک وب­سایت بازدید کند، تنها یک بار به عنوان کاربر منحصر به فرد شمرده می­ شود.

نویسنده: یوتاب
کلیک ها: 108
Upsell

به معنی متقاعد کردن مشتری برای خرید محصولات دیگر علاوه بر محصول خریداری شده است. در Upsell محصولی پیشنهاد می­ شود، که از محصول خریداری شده گران ­تر است.

نویسنده: یوتاب
کلیک ها: 104
User Profile

پروفایل کاربر

یک مجموعه دیجیتالی از داده ­های رفتاری و جمعیت­ شناسی (demographic) افراد است که در فهمیدن علایق و درگیر کردن مخاطبان به بازاریابان کمک می ­کند. پروفایل کاربران می­ تواند شامل اطلاعات کاربردی دیگری نظیر فعالیت ­های درون وب­سایت یا اپلیکیشن کاربر، تاریخچه خرید و موارد دیگر نیز باشد.

نویسنده: یوتاب
کلیک ها: 112
UX

تجربه کاربر

مخفف User Experience. به نحوه ارتباط کاربر با یک وب­سایت یا اپلیکیشن اشاره دارد. ایجاد یک تجربه کاربری خوب برای هر کسب و کار موفقی ضروری است؛ زیرا UX مناسب، کاربران را به استفاده و تعامل مجدد با کسب و کار تشویق می ­کند. برای ارائه یک UX عالی باید همانند مشتری فکر کنید و همه چیز را از دیدگاه او ببینید UX. باید در تمامی مراحل سفر مشتری از آگاهی تا تعامل، خرید، استفاده و حتی وفاداری مشتری رعایت شود.

نویسنده: یوتاب
کلیک ها: 96

یوتاب اینجاست

 تهران، خ مطهری، بعد از تقاطع سهروردی، پ32، ط3، واحد16

تلفن: 88458845-021 شبکه های اجتماعی 09128845912

خطا نکنید ! مشاوره بگیرید !

یوتاب

در شرکت تبلیغاتی و توسعه کسب و کار یوتاب شما به دانش و آگاهی لازم جهت اخذ بهترین تصمیم رهنمون می شوید.