فرهنگ واژگان

درآغاز عبارت شامل عبارت عین عبارت

فرهنگ ها

عبارت توضیحات
Google AdWords

گوگل ادوردز

سرویس تبلیغات آنلاین شرکت گوگل است. این سیستم به تبلیغ ­دهندگان اجازه می­ دهد به منظور دستیابی به مشتریان، تبلیغات خود را از طریق شبکه­ های جستجو نمایش دهند. این سیستم به صورت مزایده ­ای عمل می ­کند. این سیستم مدل­ های قیمت­ گذاری مختلفی را پیشنهاد می ­دهد که به قیمت پیشنهادی (bid) کسب و کارها برای کلمات کلیدی مورد نظرشان بستگی دارد.

نویسنده: یوتاب
کلیک ها: 299
Google Algorithm

الگوریتم گوگل

سیستم برنامه ریاضی گوگل که تعیین می­ کند کدام وب­سایت ­ها در کدام بخش از صفحات نتایج جستجو نمایش داده شوند. این الگوریتم تحت عنوان Core Algorithm نیز شناخته می­ شود. 

نویسنده: یوتاب
کلیک ها: 311
Google Analytics

گوگل آنالیتیکس

یکی از ابزارهای کاربردی و رایگان تجزیه و تحلیل وب­سایت که توسط Google ایجاد شده است. ترافیک وب­سایت، نرخ همگرایی، معیارهای کاربری، مقایسه داده­ ها و میزان تأثیر هر کانال بازاریابی بر کسب و کار از جمله اطلاعاتی است که توسط این ابزار انداز­ه ­گیری و گزارش می­ شود.

نویسنده: یوتاب
کلیک ها: 276
Google My Business

گوگل مای بیزینس

پلتفرمی است که کسب و کارها می ­توانند به منظور حضور در صفحه نتایج جستجو اطلاعاتی نظیر نام، آدرس وب­سایت، آدرس، نقشه، شماره تلفن، ساعات کاری را در آن وارد کنند. به دلیل جستجوی این پلتفرم بر اساس منطقه جغرافیایی، حضور در آن برای کسب و کارهای محلی مفید و ضروری است.

نویسنده: یوتاب
کلیک ها: 284
Google Reviews

بخش نظرات گوگل

نظرات و مرورهایی که در پلتفرم google my business گذاشته می­ شود. این نظرات در مقیاس 1 تا 5 ستاره و شامل یک پیام کوتاه است که توسط بازدیدکننده قرار داده می­ شود. این نظرات در نتایج جستجوی سایت نیز نمایش داده می­ شود و در سئو نیز تاثیرگذار است.

نویسنده: یوتاب
کلیک ها: 306
Gravity Forms

از پلاگین های وردپرس

یک پلاگین از وردپرس است که فرم تماس شخصی سازی شده را به وب سایت اضافه می کند.

نویسنده: یوتاب
کلیک ها: 313
Guest Post

پست مهمان

نوشتن و انتشار یک محتوا توسط یک شخص در وب­سایت یا بلاگ شخص دیگری به دعوت صاحب وب­سایت یا بلاگ، پست مهمان نامیده م ی­شود. این کار معمولا برای ایجاد بک­لینک برای وبسایت، افزایش ترافیک یا افزایش آگاهی از برند انجام می­ شود.

نویسنده: یوتاب
کلیک ها: 274

یوتاب اینجاست

 تهران، خ مطهری، بعد از تقاطع سهروردی، پ32، ط3، واحد16

تلفن

          021-88458845

شبکه های اجتماعی

           09128845912

خطا نکنید! مشاوره بگیرید!

یوتاب

در شرکت تبلیغاتی و توسعه کسب و کار یوتاب شما به دانش و آگاهی لازم جهت اخذ بهترین تصمیم رهنمون می شوید.