Retailing

درآغاز عبارت شامل عبارت عین عبارت

فرهنگ ها

عبارت توضیحات
Retailing

خرده فروشی

خرده فروشی، فروش محصولات و خدمات به مصرف‌کنندگان برای استفاده‌ی شخصی یا خانگی آنان است (در این مورد، فراهم کنندگان خدمت از قبیل دندانپزشکان، هتل‌ها، سالن‌های اصلاح و آرایش و همچنین فروشگاه‌های آنلاین، مانند آمازون دات کام خرده فروش هستند).

 

 

 

در عوض، عمده‌فروشی به فروش اجناس و خدمات برای فروش مجدد گفته می‌شود. بسیاری از کسب و کارها مانند هوم دیپوت، هم خرده فروش و هم عمده فروش هستند؛ زیرا هم با مصرف کنندگان و هم با پیمانکاران ساختمان معامله می‌کنند. کسب و کارهای دیگر مانند دلیمیتد نیز خرده فروش و عمده فروش هستند. صرف نظر از دیگر وظایفشان، کسب و کارهای مذکور زمانی که با مصرف کننده‌ی نهایی محصول یا خدمت خود معامله می کنند، همچنان خرده فروش محسوب می شوند.

نویسنده: یوتاب
کلیک ها: 41

یوتاب اینجاست

 تهران، خ مطهری، بعد از تقاطع سهروردی، پ32، ط3، واحد16

تلفن: 88458845-021 شبکه های اجتماعی 09128845912

ارتباط با یوتاب

خطا نکنید ! مشاوره بگیرید !

یوتاب

در مشاوره رایگان یوتاب شما صرفا به دانش و آگاهی لازم جهت اخذ بهترین تصمیم رهنمون می شوید .پس از اگاهی در نهایت آرامش بهترین تصمیم را خواهید گرفت .گرفتن بهترین تصمیم یا اتخاذ بهترین راهبرد در حوزه های مختلف دغدغه اصلی و مهم بسیاری از مدیران می باشد. با گسترش تکنولوژی و ظهور شبکه های اجتماعی، دنیای برندینگ، تبلیغات و بازاریابی دستخوش تغییرات جدی شده و شیوه های سنتی کمتر از گذشته مورد استفاده قرار می گیرند.