Best Global Brands

درآغاز عبارت شامل عبارت عین عبارت

فرهنگ ها

عبارت توضیحات
Best Global Brands

گزارش برترین نام های تجاری جهان

گزارش عملکرد سالانه درباره ارزش اقتصادی نام های تجاری برجسته جهان است که توسط اینتربرند و با استفاده از یک روش اختصاصی بر حسب دلار به صورت درصدی از برآورد ارزش کنونی سرمایه در بازار بیان می شود.

این گزارش 100 نام تجاری برتر را با استفاده از داده های علنی و در دسترس عموم در مورد نام های تجاری با ارزش بالاتر از 2 میلیارد دلار آمریکا و با داشتن فروش های قابل توجهی در خارج از کشور مبدا رتبه بندی می کند. بنگاه روابط عمومی برستون مارستلر مطالعه ای را انجام داد که در آن از مدیران اجرایی ارشد جهان پرسیده شد به چه نوع رتبه بندی ای بیشتر اعتنا و توجه دارید. گزارش برترین نام های تجاری جهان در این مطالعه در رتبه سوم بود. اینتربرند همچنین در ده کشور- از قبیل فرانسه، تایوان و برزیل- بطور مجزا رتبه بندی نام تجاری را انجام داد.

نویسنده: یوتاب
کلیک ها: 24

یوتاب اینجاست

 تهران، خ مطهری، بعد از تقاطع سهروردی، پ32، ط3، واحد16

تلفن: 88458845-021 شبکه های اجتماعی 09128845912

 

ارتباط با یوتاب

تماس با ما

اینستاگرام

 

خطا نکنید ! مشاوره بگیرید !

یوتاب

در مشاوره یوتاب شما صرفا به دانش و آگاهی لازم جهت اخذ بهترین تصمیم رهنمون می شوید .پس از اگاهی در نهایت آرامش بهترین تصمیم را خواهید گرفت .گرفتن بهترین تصمیم یا اتخاذ بهترین راهبرد در حوزه های مختلف دغدغه اصلی و مهم بسیاری از مدیران می باشد. با گسترش تکنولوژی و ظهور شبکه های اجتماعی، دنیای برندینگ، تبلیغات و بازاریابی دستخوش تغییرات جدی شده و شیوه های سنتی کمتر از گذشته مورد استفاده قرار می گیرند.