مشاوره منابع انسانی

مشاوره منابع انسانی

از دیدگاه کلی، امروزه کارکنان به عنوان با ارزش ترین دارایی یک سازمان شناخته می شوند. با آغاز هزاره سوم، هر روز نقش منابع انسانی پررنگ تر شده به طوریکه اکنون از آن به عنوان تنها عامل کسب مزیت رقابتی پایدار یاد می شود؛ بنابراین هر سازمانی نیاز دارد در راستای ماموریت و تحقق اهداف و اجرای استراتژی های خود، اقداماتی را در زمینه منابع انسانی انجام دهد.

امروزه به دلیل تغییرات سریع و پیش بینی نشده و نیز پیچیده تر شدن روابط موجود در یک سازمان، مدیریت و مباحث مربوط به منابع انسانی دچار تحول عظیمی گشته است. اقداماتی همچون تجزیه و تحلیل شغل، برنامه ریزی منابع انسانی و کارمندیابی، گزینش داوطلبان واجد شرایط، توجیه کارکنان تازه استخدام شده، مدیریت حقوق و دستمزد، ایجاد انگیزه و مزایا، ارزیابی عملکرد، اجرای مقررات انضباطی، متعهد کردن کارکنان به سازمان و ... نیازمند استفاده از فرآیندهایی دقیق و برنامه ریزی شده از سوی متخصصین منابع انسانی است.

از سوی دیگر اهمیت روزافزون مهارت های جدید، افزایش تنوع نیروی کار از لحاظ سن، جنسیت، فرهنگ و ...، ضرورت ارائه آموزش های ضمن خدمت و توانمندسازی کارکنان از جمله چالش های موجود در مدیریت منابع انسانی یک سازمان هستند که به اتخاذ استراتژی صحیح می توانند به فرصت هایی عالی بدل شوند.

ما در یوتاب با تسلط بر دانش روز مدیریت منابع انسانی، روش های علمی و مباحث اقتصادی و اجتماعی مفتخریم که در طی سال ها با جذب نیروی انسانی شایسته، شناسایی مشکلات موجود و طراحی و اجرای برنامه های اصولی به ایجاد محیطی پویا و پربازده در شرکت های مختلف کمک کرده ایم. خدمات مشاوره یوتاب شامل موارد زیر می شود:

  • تامین و گزینش نیروی انسانی
  • برطرف کردن ضعف های موجود در ارتباطات بین مدیریت سازمان و کارکنان و نیز کارکنان با یکدیگر
  • طراحی سیستم هایی برای کنترل عملکرد کارکنان
  • طراحی سیستم هایی برای حقوق و پاداش کارکنان
  • تدوین برنامه استراتژیک در جهت اهداف سازمان
  • شناسایی استعدادها به منظور ارتقای شغلی کارکنان در سازمان
  • پیشنهاد روش هایی برای افزایش انگیزه کارکنان و ایجاد تعهد در آنها
  • و ...

با توجه به نقش کلیدی منابع انسانی در کسب و کار شما، اطمینان داشته باشید که هزینه ای که برای مشاوره منابع انسانی می کنید در حقیقت یک سرمایه گذاری عالی در جهت حرکت به سمت رشد و شکوفایی مجموعه شما خواهد بود.

یوتاب

شرکت یوتاب ..............

خدمات یوتاب

ارتباط با یوتاب

تماس با ما

اینستاگرام

 

خطا نکنید ! مشاوره بگیرید !

یوتاب اینجاست

تهران، خ مطهری، بعد از تقاطع سهروردی، پ32، ط3، واحد16

تلفن: 88458845-021