مشاوره طراحی سایت

مشاوره طراحی سایت

وب سایت شما مهم ترین قسمت از استراتژی مارکتینگ و کانون تمام فعالیت های آنلاین شماست؛ فرصتی است که می توانید از طریق آن سود کرده و برندتان را توسعه دهید، یا ضرر کرده و از رقبا عقب بیفتید. کشف و برطرف کردن نیاز کاربران -مخاطبان برند شما- اصلی ترین وظیفه یک شرکت طراحی وب سایت است. اما باید توجه داشت که تعاملات جذاب با کاربر نباید مقدم بر هدف نهایی کسب و کار قرار گیرد. در واقع یک وب سایت کارآمد، با ترکیب هنر طراحی و دانش تولید مشتری راغب، روی اهداف یک کسب و کار متمرکز می شود. بنابراین چنانچه می خواهید وب سایتی جدید راه اندازی کنید یا وب سایت قبلی خود را مجددا طراحی کنید، علاوه بر یک طراح ماهر نیاز به متخصصی خواهید داشت که اهداف کسب و کار شما را درک کرده و شما را در این پروسه راهنمایی کند.

ما در یوتاب قبل از طراحی وب سایت ابتدا  به شناخت مشتریان  برند می پردازیم و تصمیمات بعدی بر اساس اینکه مشتریان چگونه فکر می کنند و چه می خواهند گرفته خواهد شد. سرویس های طراحی وب سایت یوتاب به شما کمک می کند تا:

 

تجربه ای بی نظیر برای بازدیدکنندگان خود فراهم کنید.

امروزه رقابت برندها بر سر ارائه تجربه باکیفیت به مشتری، حتی از رقابت بر سر قیمت و یا محصول بیشتر شده است. بر اساس آمار 94% درصد از مصرف کنندگان طراحی یک وب سایت را به عنوان دلیلی برای اعتماد یا عدم اعتماد به آن وب سایت عنوان کرده اند. اگر بازدیدکنندگان وب سایت شما اعتماد لازم را پیدا نکنند، به سراغ برند دیگر خواهند رفت. ما با استفاده از آخرین تکنولوژی ها در طراحی، وب سایتی برای کسب و کار شما راه اندازی خواهیم کرد که شما را از سایر رقبایتان متمایز کرده و اعتبار برندتان را افزایش دهد.

 

وب سایتی با قابلیت سازگاری با دستگاه های مختلف داشته باشید.

بیشتر از نصف تمام فعالیت های اینترنتی با استفاده از تلفن های هوشمند و دیگر دستگاه های پرتابل انجام می شود. بنابراین وب سایت شما باید سازگار با انواع تلفن های هوشمند و تبلت ها در سایزهای مختلف باشد.

 

وب سایتی کاربرپسند طراحی کنید.

طراحی منوها و ساختار وب سایت شما باید به گونه ای باشد که کاربر به راحتی محتوای آن را مرور کند و به آنچه که می خواهد دسترسی داشته باشد. در غیر این صورت نرخ پرش وب سایت شما افزایش خواهد یافت.

 

یوتاب

شرکت یوتاب ..............

خدمات یوتاب

ارتباط با یوتاب

تماس با ما

اینستاگرام

 

خطا نکنید ! مشاوره بگیرید !

یوتاب اینجاست

تهران، خ مطهری، بعد از تقاطع سهروردی، پ32، ط3، واحد16

تلفن: 88458845-021