مشاوره سئو

مشاوره سئو

یک محتوای عالی در صورتی که مشتری به آن دسترسی نداشته باشد، ارزش چندانی نخواهد داشت. موتورهای جستجو در طی سال های اخیر تغییرات زیادی داشته اند و این تغییرات ادامه دار خواهد بود. الگوریتم ها هوشمندتر شده اند و محتواهای متنی ضعیفی که صرفا از کلمات کلیدی پر شده اند، نمی توانند آنها را فریب دهند.

راهکارهای داده محور ما به موتورهای جستجو کمک می کند که محتوای شما را یافته و به آن رتبه دهند. سپس با ایجاد محتوای باکیفیت، معیارهایی که موتورهای جستجو برای رتبه دهی سایت استفاده می کنند، یعنی تعداد دفعات بازدید، متوسط  زمانی که کاربران در سایت باقی می مانند و نرخ پرش را بهبود بخشیده و جایگاه شما را در رتبه بندی ارتقا می دهیم.

در زمینه مشاوره سئو، شرکت یوتاب برنامه ای جامع برای آموزش به روزترین اطلاعات و ترندها به مشتریان خود تدوین می کند. به این ترتیب یوتاب هماهنگ با تیم شما مرحله به مرحله در راستای رسیدن به اهداف تعیین شده گام برمی دارد.

 

مدیریت سئو

یک استراتژی سئوی موفق از قسمت های زیادی تشکیل شده است و به یک رویکرد چندجانبه نیاز دارد که بازاریابی محتوا، شبکه های اجتماعی، بهینه سازی نرخ تبدیل، بازاریابی افراد تاثیرگذار و ... را ترکیب کند. این رویکرد به ایجاد و گسترش محتوای شما کمک می کند؛ محتوایی که می تواند مشتریان در حال جستجو را از هر نقطه ای جذب شما کند. دیده شدن و افزایش آگاهی در مشتریان شروع خوبی است اما هدف نهایی سئو به اینجا ختم نمی شود. رساندن محتوای مناسب به مخاطب مناسب باید منجر به افزایش تعداد مشتریان راغب و در نهایت افزایش فروش شود. وظیفه یوتاب رساندن شما به این نقطه است.

 

کپی رایتینگ مناسب برای سئو

ظاهر یک محتوای مدرن و مناسب برای سئو چگونه باید باشد؟ مطمئن باشید چنین متنی بسیار متفاوت از آن متن های قدیمی و تکراری است که از کلمات کلیدی پر شده اند و هزاران نمونه از آن در اینترنت وجود دارد. محتوا باید با توجه به نیازهای مشتری و معیارهای موتورهای جستجو ایجاد شود تا بتواند رتبه بالایی بدست آورد.

دانش یوتاب در زمینه مسائل فنی سئو و تولید محتوای بهینه ما را قادر ساخته که بهترین راهکارها را برای ارتقای وضعیت انواع کسب و کارهای بزرگ یا کوچک در فضای مجازی ارائه دهیم.

یوتاب

شرکت یوتاب ..............

خدمات یوتاب

ارتباط با یوتاب

تماس با ما

اینستاگرام

 

خطا نکنید ! مشاوره بگیرید !

یوتاب اینجاست

تهران، خ مطهری، بعد از تقاطع سهروردی، پ32، ط3، واحد16

تلفن: 88458845-021