مشاوره راه اندازی کسب و کار

مشاوره راه اندازی کسب و کار

اگر به فکر راه اندازی کسب وکاری جدید باشید قطعا سوالات زیادی در ذهن شما ایجاد می شود. مثلا اینکه برای راه اندازی این کسب وکار لازم است چه مراحلی طی شود؟ چه چالش های مالی بر سر راه من قرار دارد؟ آیا ایده هایی که در سر دارم واقعا عملیاتی و قابل اجرا هستند؟ شرایط محیطی تا حد بر موفقیت کسب وکار من تاثیرگذار خواهد بود؟

بدیهی است که با وجود تمام پرسش های بی جوابی که دارید و نیز رقبایی که از قبل مشتریان خود را جذب کرده اند و تبدیل به نامی شناخته شده در بازار هستند، نمی توانید بی گدار به آب بزنید. باید بدانید که تنها جذاب و عملی بودن ایده کسب و کار کافی نیست. ضعف و عدم برنامه ریزی صحیح در اجرا، اثر خود را به سرعت در کسب وکارهای نوپا نشان خواهد داد و بسیار بوده اند کسب و کارهایی که به دلایل مختلفی همچون استراتژی نادرست، داشتن توقعات غیرمنطقی و عدم آمادگی برای مواجهه با بحران های مالی، به سرعت شکست خورده اند. از طرف دیگر کسب و کارهای نوپا تا حد زیادی تحت تاثیر شرایط اقتصادی، سیاسی و اجتماعی هستند که این خود بر پیچیدگی ماجرا اضافه می کند.

وجود تمامی این عوامل، اخذ مشاوره از افراد با تجربه و حرفه ای را به ضرورتی حیاتی برای راه اندازی کسب و کارهای بزرگ یا کوچک تبدیل کرده است. ما در یوتاب با داشتن سال ها تجربه همکاری با صاحبان کسب و کار و کارآفرینان موفق، فرصت ها و چالش های پیش روی شما را به دقت بررسی می کنیم. با بررسی جنبه های اجرایی و برآورد هزینه های مالی به شما کمک می کنیم برنامه ریزی مطمئنی برای کسب و کار خود طراحی و پیاده نمایید و با تحلیل و ارزیابی تمام جوانب، اهدافی مدت دار تعیین کنید. ما با داشتن دانش کافی از نظریه ها و ابزارهای مدیریتی و نیز شرایط حاکم بر کسب وکارهای داخل کشور به شما نشان خواهیم داد که چگونه به بهترین شکل سرمایه خود را مدیریت کرده و احتمال خطا را تا حد قابل توجهی کاهش دهید.

یوتاب

شرکت یوتاب ..............

خدمات یوتاب

ارتباط با یوتاب

تماس با ما

اینستاگرام

 

خطا نکنید ! مشاوره بگیرید !

یوتاب اینجاست

تهران، خ مطهری، بعد از تقاطع سهروردی، پ32، ط3، واحد16

تلفن: 88458845-021