مشاوره راه اندازی کسب و کار

مشاوره راه اندازی کسب و کار

قصد راه اندازی یک کسب وکار جدید را دارید ؟ مشاوره راه اندازی کسب و کار یوتاب را از دست ندهید !

سوالات زیادی وجود دارد که باید قبل از هر اقدامی پاسخ گفت :

1- برای راه اندازی این کسب وکار لازم است چه مراحلی طی شود؟

2- سرمایه مورد نیاز چقدر است و از چه منبعی باید تامین شود ؟

3- دوره زمانی بازگشت سرمایه چقدر باید باشد ؟

4- مجوزهای قانونی و حقوقی مورد نیاز کدام است و ضرورت هریک از انها چیست ؟

5- شانس موفقیت را چگونه محاسبه کنم ؟

6-نقش و اثر چالشهای سیاسی ،  اجتماعی و فرهنگی بر یک کسب و کار را ، چگونه باید ارزیابی کرد ؟

چه چالش های مالی بر سر راه من قرار دارد؟ آیا ایده هایی که در سر دارم واقعا عملیاتی و قابل اجرا هستند؟ شرایط محیطی تا چه حد بر موفقیت کسب وکار من تاثیرگذار خواهد بود؟

بدیهی است که با وجود تمام پرسش های بی جوابی که دارید و نیز رقبایی که از قبل مشتریان خود را جذب کرده اند و تبدیل به نامی شناخته شده در بازار هستند، نمی توانید بی گدار به آب بزنید. باید بدانید که تنها جذاب بودن ایده کسب و کار کافی نیست. ضعف و عدم برنامه ریزی صحیح در اجرا، اثر خود را به سرعت در کسب وکارهای نوپا نشان خواهد داد و بسیار بوده اند کسب و کارهایی که به دلایل مختلفی همچون استراتژی نادرست، داشتن توقعات غیرمنطقی و عدم آمادگی برای مواجهه با بحران های مالی، به سرعت شکست خورده اند. از طرف دیگر کسب و کارهای نوپا تا حد زیادی تحت تاثیر شرایط اقتصادی، سیاسی و اجتماعی هستند که این خود بر پیچیدگی ماجرا اضافه می کند.

وجود تمامی این عوامل، اخذ مشاوره علمی و حرفه ای  را به ضرورتی حیاتی برای راه اندازی کسب و کارهای بزرگ یا کوچک تبدیل کرده است. در یوتاب با داشتن سال ها تجربه همکاری با صاحبان کسب و کار و کارآفرینان موفق، فرصت ها و چالش های پیش روی شما به دقت بررسی می گردد. با بررسی جنبه های اجرایی و برآورد هزینه های مالی به شما کمک می کنیم برنامه ریزی مطمئنی برای کسب و کار خود طراحی و پیاده نمایید . داشتن دانش و تجربه کافی از نظریه ها و ابزارهای مدیریتی و نیز شناخت شرایط حاکم بر کسب وکارهای کشور، یوتاب را به مشاوری برجسته و مطمئن برای شما تبدیل خواهد نمود.

 


لطفا خطا نکنید! مشاوره بگیرید . 88458845-021

یوتاب اینجاست

 تهران، خ مطهری، بعد از تقاطع سهروردی، پ32، ط3، واحد16

تلفن: 88458845-021 شبکه های اجتماعی 09128845912

ارتباط با یوتاب

خطا نکنید ! مشاوره بگیرید !

یوتاب

در مشاوره رایگان یوتاب شما صرفا به دانش و آگاهی لازم جهت اخذ بهترین تصمیم رهنمون می شوید .پس از اگاهی در نهایت آرامش بهترین تصمیم را خواهید گرفت .گرفتن بهترین تصمیم یا اتخاذ بهترین راهبرد در حوزه های مختلف دغدغه اصلی و مهم بسیاری از مدیران می باشد. با گسترش تکنولوژی و ظهور شبکه های اجتماعی، دنیای برندینگ، تبلیغات و بازاریابی دستخوش تغییرات جدی شده و شیوه های سنتی کمتر از گذشته مورد استفاده قرار می گیرند.