مشاوره خلاقیت و ایده پردازی

مشاوره خلاقیت و ایده پردازی

اگر به دنبال ایده های متفاوت هستید، باید مشتاق انجام دادن کارها به شیوه ای متفاوت باشید. هر کسب و کار بزرگ یا کوچکی صرف نظر از سابقه و قدمتی که در بازار دارد، برای تغییر و تحول با چالش هایی روبرو خواهد شد. برای یافتن ایده های جدیدی که بتوانند نقشی در توسعه کسب و کار شما ایفا کنند، شما به تخصص تیمتان احتیاج خواهید داشت. اما غرق شدن در مسائل روزمره دنیای تجارت علت عمده ای است که کشف راه های جدید را سخت می کند.

شما به جرقه ای برای متفاوت دیدن احتیاج دارید و این دقیقا همان مرحله ای است که یوتاب وارد عمل می شود. کارگاه خلاقیت پروسه سازمان یافته ای است که استعداد شما را با نگرش متفاوت ما ادغام می کند. در کنار هم می توانیم راهکارهای مبتکرانه ای خلق کنیم که علاوه بر حل چالش های موجود، فرصت های تازه ای را نیز ایجاد کند.

برای ما، کارگاه های خلاقیت ابزاری عالی برای ترکیب افکار ما و شما، کشف نقطه نظرات بکر، تولید ایده و شروع فرآیند بکارگیری ایده است.

در مرحله اول مشکلی که در صدد رفع آن هستیم، به طور شفاف تعریف می شود و در مرحله بعد کلیه ایده های تعریف شده جمع آوری می شوند. سپس شروع به انتخاب بهترین ایده ها می کنیم. بعد از آن، ملزومات اجرای آن ایده را مورد بررسی قرار می دهیم. پس از فرآیند ایده پردازی، قدم بعدی برای یوتاب اجرای خلاقانه ایده است. اعتقاد مجموعه ما بر این است که اگر ایده ای در دست داریم پس راه اجرای خلاقانه آن را نیز خواهیم یافت. خوشبختانه ما برای رسیدن به این مقصود یک فرآیند سیستماتیک داریم. قدم اول گروه بندی ایده ها و اولویت دهی به آنها بر اساسی دو معیار است: یکی ارزشی که برای سازمان دارند و دیگری آمادگی سازمان برای اجرای آن. پس از گذر از این پروسه، روند مدیریت پروژه شروع می شود که شامل برآورد هزینه ها ارزیابی منابع و محدودیت ها است.

اکنون بهتر متوجه می شوید که چرا بسیاری از ایده ها در مرحله تئوری باقی می مانند و در عمل کاربردی ندارند. یوتاب به شما کمک می کند تا بیشترین نتیجه را از ایده هایتان داشته باشید.

یوتاب

شرکت یوتاب ..............

خدمات یوتاب

ارتباط با یوتاب

تماس با ما

اینستاگرام

 

خطا نکنید ! مشاوره بگیرید !

یوتاب اینجاست

تهران، خ مطهری، بعد از تقاطع سهروردی، پ32، ط3، واحد16

تلفن: 88458845-021