مشاوره تولید محتوا

مشاوره تولید محتوا

شاید برایتان سوال پیش بیاید که چرا به بازاریابی محتوا نیاز دارید؟ بازاریابی محتوا به یکی از رایج ترین روش های بازاریابی در دنیا تبدیل شده است؛ دلیل آن نیز ارتقای سطح آگاهی مشتریان است. مشتریان امروزی جستجوگر شده اند و دیگر به سادگی هر شعار و تبلیغی را باور نمی کنند و مجذوب تبلیغات پر زرق و برق نمی شوند بلکه خود اقدام به تحقیق و مقایسه می کنند و در نهایت برندی را انتخاب می کنند که ارزشی برای آنها ایجاد نماید. در چنین شرایطی، تولید محتوا در بین تمام رویکردهای بازاریابی بیشترین قابلیت را در برقراری ارتباط با مخاطبان دارد و سعی می کند در خلال ارائه اطلاعات مرتبط با موضوع مورد علاقه مخاطب، ارزش های برند را نیز به او بشناساند و همزمان با اعتمادسازی در مخاطب، او را به خرید ترغیب نماید.

تولید محتوا در افزایش آگاهی از برند شما تاثیر بسزایی دارند. وقتی افراد در موتورهای جستجو یا شبکه های اجتماعی به دنبال مطلبی می گردند و به محتوای شما می رسند، نام برند شما نیز دیده خواهد شد. موضوع مهم دیگر، مباحث مربوط به SEO و رتبه بندی سایت شما در موتورهای جستجو است. SEO و تولید محتوا تکمیل کننده یکدیگر هستند. وقتی محتوایی که تولید می کنید برای کاربران جذاب و مفید باشد، میزان بیرون رفتن آنها از سایت کاهش می یابد. به علاوه آنها به احتمال زیاد دوباره به سایت شما رجوع خواهند کرد و در نتیجه با افزایش ترافیک، نام برند شما در صدر سایت های جستجو قرار خواهد گرفت.

البته دستیابی به اهداف تجاری شما از طریق بازاریابی محتوا با آزمون و خطا میسر نمی شود بلکه وجود یک متخصص برای طراحی یک استراتژی تولید محتوای بی نقص ضروری است.

در یوتاب قبل از هر چیز بررسی می کنیم که محتوا برای کدام گروه از مخاطبان قرار است تولید شود؟ نوع کسب و کار شما B2B (بیزینس به بیزینس) است یا B2C (بیزینس به مشتری) و در هر مورد متناسب با مخاطب چه محتوایی باید ارائه شود؟ این محتوا کدام یک از مشکلات آنها را حل خواهد کرد؟ به چه شکل و در کجا توزیع خواهد شد؟ و ...

سپس محتوای آموزنده و مفید در قالب ویدئو، مقاله، اینفو گرافی، عکس و ... همگام با سایر استراتژی های بازاریابی تولید و ارائه خواهد شد. رویکرد ما در تولید محتوا، تشویق کاربران به انجام اقدامات سودآور و تبدیل آنها از یک کاربر ساده به یک مشتری وفادار است.

چنانچه در ابتدای راه هستید و به یک برنامه ریزی همه جانبه برای جذب مخاطب نیاز دارید و یا به دنبال افزایش اعتبار برند و توسعه کسب و کار خود هستید، یوتاب قدم به قدم در کنار شما خواهد بود.

یوتاب

شرکت یوتاب ..............

خدمات یوتاب

ارتباط با یوتاب

تماس با ما

اینستاگرام

 

خطا نکنید ! مشاوره بگیرید !

یوتاب اینجاست

تهران، خ مطهری، بعد از تقاطع سهروردی، پ32، ط3، واحد16

تلفن: 88458845-021