مشاوره تبلیغات و برندینگ

مشاوره تبلیغات و برندینگ

برند از آن کلمه هایی است که هر روزه به وفور استفاده می شود اما کمتر به معنای واقعی درک می شود. آیا برند فقط یک لوگوی جذاب یا فونت سازمانی خاص است؟ یا اینکه قرار است مشخص کننده جایگاه منحصربفرد شما در دنیای تجارت باشد؟

برند شما بزرگ ترین سرمایه انتزاعی و ارائه دهنده هویت کسب وکار شماست. برند شامل تمام آن چیزی می شود که یک کمپانی ارائه می کند؛ یعنی محصولات و خدمات، اهداف، چشم انداز، فرهنگ و ارزش های درونی و از آن جهت حائز اهمیت می باشد که نقطه ابتدایی یک تجربه است؛ تجربه ای که مشتریان بالقوه شما از محصولات یا خدمات شما خواهند داشت. تجربه ای که ذهنیت آنها را شکل داده و روی تصمیمات بعدی آنها اثرگذار خواهد بود. کمپانی هایی در این زمینه موفق عمل می کنند که بتوانند احساس مشخصی را در مشتریان برانگیخته کنند. مخاطبان شما باید بدانند ماموریت برند شما چیست و محصول شما چه ویژگی ها و مزایایی دارد. فرآیند ایجاد این احساس و درک در مشتریان برندینگ نامیده می شود. برندینگ در واقع شامل تمام فعالیت هایی می شود که به برند شما اعتبار بخشیده و باعث افزایش سطح آگاهی مخاطبان از برند شما می شود. در این میان تبلیغات از اهمیت ویژه ای برخوردار است و بخش مهمی از فعالیت های برندینگ را به خود معطوف می کند. امروزه با گسترش ابزارهای ارتباط با مشتری، تبلیغات به فرآیندی پیچیده و عضوی جدانشدنی از سیستم کسب و کار تبدیل شده است و دارای تکنیک ها و ویژگی های مختص به خود می باشد.

طراحی یک استراتژی قوی برندینگ لازمه موفقیت هر برندی است. ولی باید توجه داشت که هر استراتژی برای هر کسب و کار یا سازمانی جوابگو نخواهد بود. ما در یوتاب با رویکردی عمل گرایانه با توجه به بودجه، اهداف و نیازهای کسب و کار شما بهترین استراتژی برندینگ و تبلیغات را طرح ریزی و پیاده سازی خواهیم کرد. شناسایی حوزه های اثرگذار در برندینگ و فائق آمدن بر چالش های موجود از خدمات تخصصی مشاوره در یوتاب می باشد.

یوتاب

شرکت یوتاب ..............

خدمات یوتاب

ارتباط با یوتاب

تماس با ما

اینستاگرام

 

خطا نکنید ! مشاوره بگیرید !

یوتاب اینجاست

تهران، خ مطهری، بعد از تقاطع سهروردی، پ32، ط3، واحد16

تلفن: 88458845-021